Druk wykrojów krawieckich

Wykroje krawieckie zakupione w wersji cyfrowej (np. pdf) powinny zostać wydrukowane w celu ich późniejszego wykorzystania. Najlepszym rozwiązaniem będzie druk na jednym arkuszu papieru, ponieważ bardzo ułatwia to pracę związaną z szyciem ubrań. W naszej ofercie znajdą Państwo druk wykrojów krawieckich do formatu A0 (1189×841 mm). Jest to format, na którym mieści się w całości większość wykrojów. Dostępne są również są również mniejsze formaty A1 (841×594 mm) oraz format A2 (594×420 mm).

Wykroje krawieckie drukujemy w wersji kolorowej i czarno-białej. W większości przypadków czarno-biały jest wystarczający do wykonania mustra i uszycia ubrania. Papier wykorzystywany do druku wykrojów nadaje się do pisania. Pozwala to w łatwy sposób na naniesienie ewentualnych oznaczeń i poprawek na wykroju.

Warto również dodać, że wykrój krawiecki do druku można zakupić także w wersji podzielonej na mniejsze formaty A4. W takim przypadku możemy wykonać wydruk na drukarce domowej i następnie go skleić. Możesz dowiedzieć się jak to zrobić tutaj. Metoda ta jest jednak dość czasochłonna.

Zapraszamy do współpracy wszystkich krawców i pracownie krawieckie. Oferujemy rabaty dla stałych klientów i najkrótsze terminy realizacji.

Filtr

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Scroll to Top