Druk zdjęć i fotoplakatów

Zdjęcia oraz fotoplakaty w najwyższej jakości. Druk pigmentowy w najbardziej wierny sposób odzwierciedla kolory, tekstury oraz detale zdjęcia. Wysoka rozdzielczość druku 2880×1440 px pozwala na uzyskanie idealnie gładkiej i jedwabistej apli kolorów pozbawionej szumów. Pigmentowy druk zdjęć i fotoplakatów zapewnia wysoką trwałość zachowując jednocześnie żywe kolory. Nasze plakaty są także bezpieczne dla zdrowia z uwagi na bezzapachowe i nietoksyczne tusze, gdzie nośnikiem farb jest woda. Drukowane u nas zdjęcia doskonale ubogacą i upiększą wnętrze Twojego domu lub mieszkania.

Druk zdjęć i fotopalaktów oferujemy na trzech rodzajach papierów:

  1. Papier powlekany mat 180g. Uniwersalny papier do druku własnych zdjęć oraz innych grafik w celu ekspozycji w domach oraz biurach.
  2. Papier fotograficzny EPSON półbłysk 200g idealny do druku zdjęć wysokiej jakości i odzwierciedlenia nawet najmniejszych szczegółów zdjęć i grafik.
  3. Papier PREMIUM mat 230g charakteryzujący się ciepłym odcieniem w kolorze kości słoniowej dla fotografii i prac artystycznych.

Do druku można przesłać własne zdjęcia lub poszukać zdjęć w darmowych lub płatnych bankach zdjęć. Jednym z najlepiej ocenianych przez nas zasobów z darmowymi zdjęciami wysokiej rozdzielczości jest strona unsplash.com *. Z pewnością każdy znajdzie tam oryginalne i niepowtarzalne zdjęcia.

*Przed pobraniem i wykorzystaniem zdjęć należy zapoznać się z licencją serwisu w zakresie możliwości ich wykorzystania.

Filtr

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Scroll to Top