Tabliczki informacyjne laminowane

Tabliczki informacyjne laminowane idealnie nadają się do przekazania informacji klientom w twoim sklepie, firmie lub pracownikom w biurze. Dzięki laminacji są trwałe, nie ulegają zniszczeniu oraz możesz je w łatwy sposób czyścić np. przy pomocy mokrej szmatki.

Tabliczki informacyjne do zawieszenia lub przyklejenia.

Nasze tabliczki możesz zamówić w formie do zawieszenia. Posiadają one wówczas dwa nitowane otwory z czarnym sznurkiem lub w wersji z taśmą samoprzylepną dwustronną. W prosty sposób zamontujesz je na ścianie lub małej zawieszce. Do zawieszenia tabliczek na sznurku oferujemy specjalne przyssawki silikonowe, które można zamocować do gładkiej powierzchni takiej jak np. szyba okna.

Najbardziej popularne tabliczki informacyjne: “Otwarte zamknięte”. “Zaraz wracam”, “Zapraszamy” – czyli godziny otwarcia, tabliczka z numerami alarmowymi lub prosimy o dezynfekcję rąk.
Jeżeli nie znajdziesz tabliczki z odpowiednim napisem możesz ją sam zaprojektować w intuicyjnym kreatorze online.  W tym celu wybierz produkt “Tabliczka informacyjna z własnym projektem”. Do wykonania projektu możesz użyć gotowe elementy oraz grafiki takie jak: ramki, symbole itp.

Filtr

Wyświetlanie 1–24 z 64 wyników

Scroll to Top