Tabliczki na stelażu aluminiowym

Tabliczki wykonane są z płyty dibond* o grubości 2 mm i oklejone folią samoprzylepną z pełnokolorowym nadrukiem oraz laminatem ochronnym. Charakteryzują się one wysoką trwałością na warunki atmosferyczne, takie jak słońce, deszcz, mróz. Stelaż do tabliczek jest wykonany z aluminium o przekroju 2×2 cm i wysokości 100 cm. Grubość ścianki 1,5mm zapewnia wysoką sztywność i odporność na ewentualne uszkodzenia. Tabliczki informacyjne na stelażu aluminiowym mocujemy za pomocą nierdzewnych wkrętów, a sam stelaż od górnej strony jest zakończony plastikową zatyczką. Przy zamawianiu większej ilości sugerujemy wybranie dostawy tabliczek niezmontowanych, ponieważ produkt będzie w mniejszym stopni narażony na ewentualne uszkodzenia. Montowanie tabliczek jest bardzo prosty i szybki, dlatego poradzi sobie z nim z pewnością każda osoba. W skład wysyłanego zestawu jednej tabliczki wchodzi: tabliczka dibond z grafiką, wkręty,  stelaż z nawierconymi otworami oraz plastikowa zatyczka.

Najchętniej kupowane tabliczki to: “Zakaz parkowania Miejsce prywatne”, “Parking tylko dla klientów” lub “Miejsce zbiórki do ewakuacji“.  Nowością jest tabliczka dibond na stelażu aluminiowym z własnym projektem w formacie 20×30 cm lub 30×40 cm. Każdy może ja wykonać w naszym intuicyjnym kreatorze online

*Płyta dibond składa się z dwóch warstw aluminium połączonych (wypełnionych) tworzywem sztucznym, które stanowi jednocześnie spoiwo płyt.

Filtr

Wyświetlanie 1–24 z 36 wyników

Scroll to Top